004Ropczycka Hala Widowiskowo sportowa gościła uczestników „Andrzejkowego Turnieju Dzieci w Mini-Sumo”, którego głównym inicjatorem był Andrzej Jedynak nauczyciel i trener z Lubziny. W zawodach udział wzięło około stu zawodników z terenu Gminy Ropczyce, Gminy Iwierzyce oraz Gminy Ostrów. Naszą gminę reprezentowało sześć szkół  ( SP 1Ropczyce, SP Niedźwiada Dolna, SP Niedźwiada Górna, SP Łączki Kucharskie, SP Gnojnica Wola oraz SP Lubzina), Gminę Ostrów uczniowie z SP Skrzyszów
i SP Wola Ociecka, natomiast przedstawicielami Gminy Iwierzyce byli młodzi sumocy z SP Szkodna. Rywalizacja toczyła się w 25 kategoriach 12 dziewcząt oraz 13 chłopców, a celem tego turnieju było propagowanie zdrowego trybu życia, rywalizacji fair play oraz promocja sumo. Po zakończonych zawodach których organizatorami byli LUKS „Lubzina” oraz Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji każdy uczestnik zawodów otrzymał dyplom
i pamiątkowy medal.

Końcowe wyniki „Andrzejkowego” turnieju  dzieci w mini–sumo.

Ropczyce – 23.11.2019r

Dziewczęta

27kg

1.Stec Amelia – SP Lubzina

2.Stec Szymon – SP Lubzina

3.Miąso Joanna – SP1 Ropczyce

33kg

1.Kujda Anita – SP Szkodna

2.Bykowska Kamila – SP Szkodna

3.Kędzior Liliana – SP Skrzyszów

34kg

1.Czaja Emma – SP Łączki Kucharskie

2.Słomka Kamila – SP 1 Ropczyce

3.Szpara Maja – SP 1 Ropczyce

35kg

1.Raś Aleksandra – SP Gnojnica Wola

2.Żegleń Patrycja – SP 1 Ropczyce

3.Grabiec Milena – SP 1 Ropczyce

 

39kg

1.Żegleń Natalia – SP1 Ropczyce

2.Helowicz Milena – SP Skrzyszów

3.Fronc Magdalena – SP Skrzyszów

3.Saletnik Klaudia – SP 1 Ropczyce

41kg

1.Gawryszewska Amelia – SP 1 Ropczyce

2.Pawłowska Klara – SP 1 Ropczyce

3.Kot Kinga – SP Gnojnica Wola

47kg

1.Opiela Wiktoria – SP Skrzyszów

2.Motyka Dominika – SP 1 Ropczyce

3.Kędzior Laura – SP Skrzyszów

50kg

1.Broda Marta – SP Szkodna

2.Walczyk Ilona – SP 1 Ropczyce

3.Jasek Alicja – SP Łączki Kucharskie

3.Boś Wiktoria – SP 1 Ropczyce

54kg

1. Kujda Anastazja – SP Szkodna

2.Jachym Anna – SP 1 Ropczyce

3. Motyka Magdalena – SP 1 Ropczyce

57kg

1.Raś Weronika – SP Niedźwiada Górna

2.Szczypta Emilia – SP Szkodna

66kg

1.Warchoł Emilia – SP Lubzina

2.Machnica Karolina – SP 1 Ropczyce

3.Sobusik Julia – SP Szkodna

3.Miś Gabriela – SP Gnojnica Wola

86kg

1.Kapustka Anna – SP Lubzina

2. Charchut Martyna – SP Lubzina

3.Musiałek Izabella – SP 1 Ropczyce

Chłopcy

32kg

1.Kuraś Jakub – SP Lubzina

2.Piecuch Filip – SP Lubzina

3.Pondo Szymon – SP Szkodna

3.Fronc Krzysztof – SP Skrzyszów

34kg

1.Małozięć Igor – SP Lubzina

2.Gryshihenko Miron – SP 1 Ropczyce

3.Jasek Sebastian – SP Łączki Kucharskie

3.Górak Filip – SP 1 Ropczyce

36kg

1.Malski Przemysław – SP Szkodna

2.Mikowski Filip – SP Lubzina

3.Daniel Colin – SP 1 Ropczyce

3.Kasprzyk Filip – SP 1 Ropczyce

38kg

1.Krawwiec Brajan – SP Niedźwiada Górna

2.Kocek Aleksander – SP Lubzina

3.Zapał Kacper – SP 1 Ropczyce

42kg

1.Kołodziej Mateusz – SP Lubzina

2.Pazdan Mateusz – SP Gnojnica Wola

3.Furgał Kacper – SP Lubzina

44kg

1.Jakson Wojciech – SP Skrzyszów

2.Strzałka Bartłomiej – SP Łączki Kucharskie

3.Łydo Filip – SP Lubzina

46kg

1.Zima Szymon – SP Niedźwiada Dolna

2.Jałowiec Patryk – SP Gnojnica Wola

3.Kozek Mateusz – SP 1 Ropczyce

48kg

1.Broda Szymon – SP Niedźwiada Górna

2.Grabowski Kacper – SP Lubzina

3.Totoń Kacper – SP Niedźwiada Dolna

3.Jałowiec Klaudiusz – SP Gnojnica Wola

51kg

1.Książek Mateusz – SP Szkodna

2.Hendzel Patryk – SP 1 Ropczyce

3.Zapał Adrian – SP Łączki Kucharskie

3.Charchut Kacper – SP Lubzina

53kg

1.Raś Szymon – SP Lubzina

2.Ochał Klaudiusz – SP Szkodna

3.Żurek Oskar – SP Lubzina

3.Wlezień Mikołaj – SP Łączki Kucharskie

60kg

1.Kot Franciszek – SP Gnojnica Wola

2.Mietła Eryk – SP Lubzina

3.Wiktor Kamil – SP Niedźwiada Dolna

3.Niwa Jakub – SP Lubzina

66kg

1.Darłak Jakub – SP Gnojnica Wola

2.Lisak Przemysław – SP Niedźwiada Górna

3.Grendys Jakub – SP Łączki Kucharskie

3.Jałowiec Norbert – SP Gnojnica Wola

85kg

1.Mietła Kacper – SP Lubzina

2.Skóra Jakub – SP Niedźwiada Dolna

3.Staroń Konrad – SP Niedźwiada Dolna

Sędzia Główny: Andrzej Jedynak

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1