b_250_200_16777215_00_images_gala.pngRopczyckie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich czytelników „Ziemi Ropczyckiej” do udziału w XIII plebiscycie „Najpopularniejsi w Ropczyckim Sporcie 2018”.  Czytelnicy mogą głosować w następujących kategoriach:

  • Zawodnik Roku
  • Zawodnik Roku Grup Młodzieżowych (sporty drużynowe)
  • Zawodnik Roku Grup Młodzieżowych (sporty indywidualne)
  • Trener Roku
  • Trener Roku Grup Młodzieżowych ( sporty drużynowe)
  • Trener Roku Grup Młodzieżowych (sporty indywidualne)
  • Prezes Roku
  • Działacz Roku

 

W kategoriach: Prezes Roku i Działacz Roku nagrodzonych będzie 5 osób, a w pozostałych kategoriach po 3 osoby z pośród nominowanych.

 

Wypełnione kupony należy przesłać  
lub dostarczyć osobiście   (w godz. 800 – 1500) na adres Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji (stadion) 39 - 100 Ropczyce ul. Mickiewicza 56

Ważne kupony wezmą udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych.

 

Nad prawidłowością Plebiscytu czuwać będzie Gminna Rada Sportu

 

Lista osób nominowanych w plebiscycie

„Najpopularniejsi w Ropczyckim Sporcie 2018”

 

Zawodnik Roku (seniorzy)

Hubert Siepierski

Damian Albrycht
Vasyl Hirka

Krzysztof Orzech

MKS „Błękitni” Ropczyce
(piłka nożna)

Krystian Pachliński

Marcin Białorudzki

Tomasz Kotyla

Kamil Waszczuk

KS „Błękitni” Ropczyce

(piłka siatkowa)

Marek Węgrzynowicz

Krzysztof Kamiński

Dominik Bielatowicz

LKS „Strażak” Lubzina

(piłka nożna)

Wojciech Jagoda

Bartłomiej Bogacz

Grzegorz Bykowski

LKS „Łopuchowa”
(piłka nożna)

Agata Róg

Julia Darłak

Karolina Zawiślak

Tomasz Paśko

Damian Dziewit

Patryk Charchut

LKS „Inter” Gnojnica
(piłka nożna)

Karolina Pieprzak

Klaudia  Pieprzak

Paweł Pieprzak

Damian Ochał

LUKS „Syrena” Gnojnica Wola (zapasy, sumo)

Magdalena Macios

Rafał Głodek

UKS Lubzina (zapasy i sumo)

Antoni Olech
Patryk Nowak

Julian Paryś

Dawid Jezuit

LZS Mała

(piłka nożna)

Aneta Bród

Justyna Sąsiadek

Władysław Rudny

Maciej Sąsiadek

Mateusz Misiak

Jacek Motyka

„Zabiegani” Ropczyce

(biegi)

 

Zawodnik Roku Grup Młodzieżowych - sporty drużynowe

Mateusz Bieniek

Emil Wajda

Kacper Cesarz

Bartosz Kordek

Eryk Grobelny

Norbert Kłósek

Alan Ogrodnik

Jakub Czółno

Kacper Kozioł

MKS „Błękitni” Ropczyce

(piłka nożna)

Jakub Róg

Arkadiusz Siuta

Kacper Foryś

Maciej Opiela

Patryk Bokota

KS „Błękitni” Ropczyce
(piłka siatkowa)

Adrian Frydło

Jakub Posłuszny

LKS „Inter” Gnojnica
(piłka nożna)

Miłosz Jodłowski

Norbert Jodłowski

LKS „Łopuchowa”
(piłka nożna)

Dominik Ozga

Krystian Marciniec

Kamil Tokarz

LKS „Strażak” Lubzina

(piłka nożna)

Klaudia Baran

Kacper Ligęska

Kacper Skóra

Szymon Walczyk

Kacper Rybski

Błażej Baran

Nikodem Żuczek

Bartłomiej Sędłak

Mateusz Kozioł

SP „Soccer” Ropczyce

(piłka nożna)

Hanna Totoń, Maja Lorenc  (duet)

Kamila Bizoń, Emilia Królikowska, Antonina Dłużeń (trio)

KS Akrobatyka Ropczyce

  

Zawodnik Roku Grup Młodzieżowych – sporty indywidualne

Aleksandra Niemiec

Piotr Rojek

Filip Urbanek

Michał Śliwa

 KP „Fala” Ropczyce

(pływanie)

Hubert Dęborowski

Adrian Gondek

Jakub Nowakowski

UKS Lubzina

(zapasy i sumo)

Natalia Worwa

Klaudia Fąfara

Patrycja Jezuwid

Aleksandra Darłak

Karol Rojek

Witold Medygrał

Jakub Oleś

LUKS „Syrena” Gnojnica Wola

(zapasy i sumo)

Katarzyna Królikowska

Hubert Kośkiewicz

Zespół Szkół Niedźwiada Dolna

(tenis stołowy)

Magdalena Marchlik

Martyna Cesarz

Przemysław Antoszewski

Klub „Kyokushin” Ropczyce (karate)

 

Trener Roku (seniorzy)

Andrzej Szymański

Bogusław Pacanowski

MKS „Błękitni” Ropczyce (piłka nożna)

Piotr Podpora

KS „Błękitni” Ropczyce (piłka siatkowa)

Andrzej Jedynak

UKS Lubzina (zapasy i sumo)

Damian Cudecki,  Michał Bieś

LKS „Inter” Gnojnica (piłka nożna)

Mateusz Kędzior

LKS „Łopuchowa” (piłka nożna)

Janusz Kaczówka

LKS „Strażak” Lubzina  (piłka nożna)

Tadeusz Stolarski

LZS Mała  (piłka nożna)

Ryszard Prokop

LUKS „Syrena” Gnojnica Wola
(zapasy, sumo)

 

Trener Roku Grup Młodzieżowych – sporty drużynowe

Bogusław Pacanowski

Grzegorz Laska

Marek Ormiański

MKS „Błękitni” Ropczyce (piłka nożna)

Maciej Cebula

Krystian Pachliński

KS „Błękitni” Ropczyce

(piłka siatkowa)

Kamil Świerad

LKS „Inter” Gnojnica (piłka nożna)

Wojciech Jagoda

LKS „Łopuchowa” (piłka nożna)

Łukasz Bieszczad

Grzegorz Róg

Sławomir Orzech

Witold Banaś

Łukasz Chmura

Krzysztof Rogowski

Piotr Kozioł

SP „Soccer” Ropczyce (piłka nożna)

Sławomir Hebda

Strażak Lubzina (piłka nożna)

Regina Małek

KS Akrobatyka Ropczyce

 

Trener Roku Grup Młodzieżowych - sporty indywidualne

Andrzej Jedynak

UKS Lubzina (zapasy i sumo)

Jerzy Chmura,

Jerzy Pudo

Piotr Michalski

„Fala” Ropczyce

(pływanie)

Ryszard Prokop

LUKS „Syrena” Gnojnica Wola

(zapasy i sumo)

Tomasz Pociask

Klub „Kyokushin” Ropczyce (karate)

Krzysztof Ździebko

 

Zespół Szkół Niedźwiada Dolna

(tenis stołowy)

 

Prezes Roku

Marek Misiura

MKS „Błękitni” Ropczyce  (piłka nożna)

Krzysztof Waszczuk

KS „Błękitni” Ropczyce (piłka siatkowa)

Adam Stec

LKS „Inter” Gnojnica (piłka nożna)

Augustyn Olech

LKS „Strażak” Lubzina (piłka nożna)

Mariusz Wiktor

LKS „Łopuchowa” (piłka nożna)

Mateusz Chmura

LZS Mała (piłka nożna)

Jerzy Pudo

KP „Fala” Ropczyce (pływanie)

Bożena Pyzik

UKS Lubzina (zapasy i sumo)

Ryszard Prokop

LUKS „Syrena” Gnojnica Wola (zapasy i sumo)

Bogusław Pacanowski

SP „Soccer” Ropczyce (piłka nożna)

Paweł Mielniczek

„Zabiegani” Ropczyce(biegi)

Kacper Cupryś

KS Akrobatyka Ropczyce

Tomasz Pociask

Klub „Kyokushin” Ropczyce (karate)

Działacz Roku

Stanisław Mich

Mirosław Jamróz

Marcin Sroka

Piotr Chmura

KS „Błękitni” Ropczyce

(piłka siatkowa)

Przemysław Kulig

Zbigniew Ogrodnik

MKS „Błękitni” Ropczyce

(piłka nożna)

Zenon Charchut

Tomasz Bieś

Arkadiusz Walczyk

LKS „Inter” Gnojnica

(piłka nożna)

Krzysztof Kosiński

LKS „Strażak” Lubzina(piłka nożna)

Bogusław Marć

LKS „Łopuchowa”  (piłka nożna)

Janusz Niemiec

KP „Fala” Ropczyce (pływanie)

Sylwia Niedzielska-Plezia

Renata Hendzel

UKS Lubzina (zapasy i sumo)

Damian Ochał

Zbigniew Maciołek

LUKS „Syrena” Gnojnica Wola

(zapasy i sumo)

Łukasz Bieszczad

Grzegorz Róg

SP „Soccer” Ropczyce

(piłka nożna)

Arkadiusz Bęben

Stanisław Strzałka

LZS Mała

(piłka nożna)

Jacek Motyka

Aneta Bród

„Zabiegani” Ropczyce
(biegi)

Marcin Bożek

Klub „Kyokushin” Ropczyce (karate)

Regina Małek

KS Akrobatyka Ropczyce