b_250_200_16777215_00_images_2019_06_gimnazjada_001.JPGNa Miejskim Stadionie w Ropczycach w ramach obchodów Dni Ziemi Ropczyckej odbyła się Gimnazjada Lekkoatletyczna, w której brało udział ok. 120 gimnazjalistów z naszej gminy. Zawodnicy startowali  w sześciu konkurencjach, trzech najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej konkurencji otrzymało nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a uczestnicy sztafet pamiątkowe medale ufundowane przez Gminny Szkolny Związek Sportowy. Najlepszym zawodnikom i zawodniczkom nagrody wręczyli: zastępca Burmistrza Ropczyc Marek Misiura oraz Dyrektor RCSiR Adam Wojdon.

Wyniki dziewcząt:

Bieg na 100m.:

  1. Antonina Laska – SP nr 1
  2. Gabriela Lis – SP nr 3
  3. Maryla Porzuczek – SP nr 5

Bieg na 300m.:

  1. Monika Sowa – SP nr 3
  2. Maria Zima – SP nr 5
  3. Kamila Książek – Mała

Bieg na 600m. :

  1. Chmura Anastazja – SP nr 5
  2. Angelika Cesarz – Łączki Kucharskie
  3. Amelia Jodłowska – Niedźwiada Dolna

Skok w dal:

  1. Kaja Kubik – SP nr 5
  2. Julia Róg – SP nr 1
  3. Daria Rusin – Mała

Pchnięcie kulą:

  1. Aleksandra Miklos – Niedźwiada Górna
  2. Elżbieta Drzymała – SP nr 1
  3. Kornelia Bokota – SP nr 1

Sztafeta 4 x 100m.:

  1. Szkoła Podstawowa nr 3
  2. Mała
  3. Niedźwiada Górna

Wyniki chłopców:

Bieg na 100m:

  1. Dawid Kuraś – Lubzina
  2. Dawid Szymaszek – Lubzina
  3. Kacper Kozioł – SP nr 5

Bieg na 300m.:

  1. Jakub Żurek – SP nr 5
  2. Piotr Rojek – SP nr 3
  3. Patryk Bęben – Mała

Bieg na 1000m.:

  1. Michał Śliwa – SP nr 3
  2. Paweł Staroń – Niedźwiada Dolna
  3. Dominik Kliś – Łączki Kucharskie

Skok w dal:

  1. Marcin Cabaj – Niedźwiada Górna
  2. Igor Saganowski – Lubzina
  3. Oskar Bożek – SP nr3

Pchnięcie kulą:

  1. Ksawery Bykowski – SP nr 1
  2. Bartłomiej Kośkiewicz – Niedźwiada Dolna
  3. Patryk Kopala – SP nr 1

Sztafeta 4 x 100m.:

  1. Lubzina
  2. Niedźwiada Dolna
  3. Łączki Kucharskie

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1